top of page

Razpis za nove člane Gorske reševalne službe Koroške

Miran Kaker

1. nov. 2023

GRS Koroške vabi vse zainteresirane, da se nam pridružijo pri delovanju našega društva.

GRS Koroške vabi alpiniste, starejše pripravnike in ljubitelje gora, ki so pripravljeni aktivno sodelovati in delati, da se nam pridružijo v našem društvu. Kandidati morajo imeti izrazit čut za pomoč sočloveku in željo po specifičnem izpopolnjevanju.

 

Kandidati za pripravnike reševalce naj pošljejo vlogo do 20. 11. 2023 na spodaj naveden elektronski naslov. Z vsemi bo v mesecu decembru opravljen razgovor, kjer bodo seznanjeni z vsemi potrebnimi informacijami.

 

V prijavo navedite naslednje podatke:

  • Ime in priimek

  • Naslov bivališča

  • Datum rojstva

  • Status (zaposlen/študent) 

  • Telefonsko številko

  • Opravljen izpit za alpinista ali starejšega pripravnika

  • Alpinistična šola (leto)

  • Vzponi zadnjih treh let 

  • Zavarovanje PZS ali Alpenverein

 

V vlogi naj kandidat na kratko predstavi svoje izkušnje v hribih.

 

Prijave pošljite na naslov grs.koroske@gmail.com.

10
9
7
8
5
6
1
3
4
2
bottom of page